Srbská spoločnosť uviedla v Nitre novú značku na slovenský trh

Srbská spoločnosť uviedla v Nitre novú značku na slovenský trh
 
Srbská spoločnosť AGROMARKET doo Kragujevac dováža a predáva výrobky garden @ power tools značky VILLAGER a AGM už dlhé roky do Srbska a predáva ich úspešne na celom Balkáne. Postupne expanduje do EÚ a už výrobky uvedenej značky vyváža do Slovinska, Rumunska a Grécka. Od tohto roku uzavreli zmluvu o výhradnom zastúpení pre Českú republiku s MarexTrade s.r.o Praha a pre Slovenskú republiku s MarexTrade - Slovakia s.r.o. Nitra. Ide o celý sortiment výrobkov GARDEN – náradie a prístroje do záhrady a výrobkov POWER TOOLS – elektrické ručné náradie všetkého druhu hobby aj profi.
 
foto
 
Začiatkom apríla tohto roku sa v priestoroch Západoslovenskej koliby výstaviska Agrokomplex v Nitre uskutočnila prvá oficiálna prezentácia výrobkov značky VILLAGER a AGM pre Slovenskú republiku. Usporiadala ju spoločnosť MarexTrade - Slovakia s.r.o. Nitra, ktorá sa stala výhradným dovozcom výrobkov značiek VILLAGER a AGM pre Slovenskú republiku.
 
foto
 
Prezentácia na ktorej sa zúčastnil export manažér Agromarket doo Kragujevac Goran Petrović a majiteľ, konateľ a riaditeľ MarexTrade s.r.o. Praha a majiteľ a konateľ MarexTrade-Slovakia s.r.o. Nitra Zoran Marjanović bola usporiadaná za účelom uvedenia novej značky na slovenský trh a predstavenia aktuálneho sortimentu na rok 2013 pre tradičných i nových zákazníkov z celého Slovenska.
 
J á n J a n č o v i c,
foto autor

Komentárov  

+1 #1 hospodárstvokamarát 2013-04-22 20:27
Lepšie je mať 1% z práce 100 ľudí, ako 100% z vlastnej driny.

Rockefelle
Citovať | Nahlásiť administrátorovi

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

Letmo

Ján Myjavec (1909 – 1985)

Pôjdeme

Nad riekou širokou
brezy sa klonia
v hladinu neskalenú.
A ktosi v diaľke
piesňou divokou
objíma žírne polia.
...
Vzduchom už vibrujú
záchvevy leta,
v rozpuku krás
ktosi nás volá.
Pôjdeme, priateľu,
veď je už čas.

 

Posledné komentáre

Posledné články