AquaParku PETROLAND

AquaParku PETROLAND
 
II. sezóna najväčšieho a najmodernejšieho aquaparku na Balkáne - AquaParku PETROLAND Báčsky Petrovec sa začína v sobotu 27. apríla 2013. AquaPark v minulom roku navštívilo okolo 200.000 návštevníkov z 25 krajín. V roku 2012, po prvej sezóne, vyhlásený je za najlepšie nové zariadenie cestovného ruchu v roku 2012 (podľa portálu visitserbia.org).
 
foto
 
Tento rok všetci návštevníci budú mať jedinečnú zábavu na ploche od 8 ha. Pre všetky vekové kategórie zaručená je zábava na viac ako 20 tobogánov ako i v 6 bazénoch s termálnou vodou. Pripravené sú i mnohé prekvapenia počas celej sezóny.
 
AquaPark túto sezónu začína so zľavami vo výške až do 100%. Pripravené sú i špeciálne ponuky pre prvomájové a veľkonočné sviatky. Ďalšie informácie o tomto nájdete na www.petroland.rs.
 
Ako spoločensky zodpovedná firma, AquaPark, v období od 02. do 04. mája, jeden deň daruje určité percento finančných prostriedkov z predaji lístkov do fondu "Bitka za bebe" pre vybavenie pôrodníc v Srbsku. Táto akcia sa bude opakovať niekoľkokrát za sezónu.
 
S pozdravom,
Aqua Park PETROLAND Báčsky Petrovec

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

urad

Letmo

VIERA BENKOVÁ

Novoročná zrkadlová sieň
1. ...
večer predčitujem z nebeskej oblohy
nedosnívané príbehy o živote ľudí...

2. Novoročný vinš

úctivo pristúp k bráne na básni,
postoj pri nej, v pokore a bázni;
nech sa Ti aspoň vo sviatočné dni,
ak nie vždycky a všade,
z dôvery a lásky otvorí;

3. Nový rok...

dni sú sťa dlhý
korálkový náhrdelník,
ktorý nám podaroval čas...

(úryvok)

Posledné komentáre

Posledné články