AquaParku PETROLAND

AquaParku PETROLAND
 
II. sezóna najväčšieho a najmodernejšieho aquaparku na Balkáne - AquaParku PETROLAND Báčsky Petrovec sa začína v sobotu 27. apríla 2013. AquaPark v minulom roku navštívilo okolo 200.000 návštevníkov z 25 krajín. V roku 2012, po prvej sezóne, vyhlásený je za najlepšie nové zariadenie cestovného ruchu v roku 2012 (podľa portálu visitserbia.org).
 
foto
 
Tento rok všetci návštevníci budú mať jedinečnú zábavu na ploche od 8 ha. Pre všetky vekové kategórie zaručená je zábava na viac ako 20 tobogánov ako i v 6 bazénoch s termálnou vodou. Pripravené sú i mnohé prekvapenia počas celej sezóny.
 
AquaPark túto sezónu začína so zľavami vo výške až do 100%. Pripravené sú i špeciálne ponuky pre prvomájové a veľkonočné sviatky. Ďalšie informácie o tomto nájdete na www.petroland.rs.
 
Ako spoločensky zodpovedná firma, AquaPark, v období od 02. do 04. mája, jeden deň daruje určité percento finančných prostriedkov z predaji lístkov do fondu "Bitka za bebe" pre vybavenie pôrodníc v Srbsku. Táto akcia sa bude opakovať niekoľkokrát za sezónu.
 
S pozdravom,
Aqua Park PETROLAND Báčsky Petrovec

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

Letmo

Ján Myjavec (1909 – 1985)

Pôjdeme

Nad riekou širokou
brezy sa klonia
v hladinu neskalenú.
A ktosi v diaľke
piesňou divokou
objíma žírne polia.
...
Vzduchom už vibrujú
záchvevy leta,
v rozpuku krás
ktosi nás volá.
Pôjdeme, priateľu,
veď je už čas.

 

Posledné komentáre

Posledné články