Najlepšia podnikateľka Srbska 2013

Najlepšia podnikateľka Srbska 2013
 
Dovoľte, aby sme Vás informovali o súťaži "Najlepšia podnikateľka Srbska", ktorú každoročne organizuje Združenie podnikateliek Srbska. Tohto roku majú príležitosť zapojiť sa do súťaže aj podnikateľky z Obce Báčsky Petrovec, ale aj podnikateľky z ostatných našich slovenských prostredí. Preto Vás touto cestou prosíme, aby ste navrhli, resp. povzbudili tie podnikateľky, ktoré si ohodnotenie "naj" zaslúžia. Ak ste sama podnikateľka, využite možnosť stretávať sa s úspešnými ľuďmi, ktorí v oblasti podnikania a vo svete biznisu už dosiahli nemalé úspechy. Prezentácia súťaže bude zajtra 16. júla 2013 v Petrovci.
 
foto
 
Prezentácia, ktorú Podnikateľské a inovačné centrum Báčsky Petrovec organizuje v spolupráci s Akadémiou podnikania žien, sa bude konať v priestoroch Podnikateľského a inovačného centra, na ul. M. Tita 20 so začiatkom o 11.00h a týmto Vás na ňu srdečne pozývame. O súťaži budú hovoriť práve muži, podnikatelia a predstavitelia inštitúcií, ktoré o rozvoj kvalitného podnikateľského prostredia v Obci majú eminentný záujem: predseda Klubu hospodárov Pavel Pálenkáš, predseda Komisie pre hospodárstvo Zhromaždenia Obce Ivan Zabunov a riaditeľ biznis inkubátora Karol Boldocký.
 
Cieľom súťaže je oceniť ženy v podnikaní a ich schopnosť presadiť sa na trhu. Ich pozícia na trhu je v porovnaní s mužmi ťažšia, nakoľko su mnohé matkami, ktoré musia zosúladiť súkromný život s profesionálnym. Súťaž sa zameriava i na propagáciu najúspešnejších podnikateliek a motiváciu ostatných žien, aby začali podnikať a rozvíjali svoje podnikateľské aktivity.
 
“Cvet uspeha za ženu zmaja” je celonárodná súťaž, ktorú každoročne organizuje Združenie podnikateliek Srbska. Súťaž je určená pre začínajúce podnikateľky, ako aj pre tie, ktoré na trhu pôsobia dlhšie bez ohľadu na oblasť podnikania. „Naj podnikateľky“ budú vyhlasované v dvoch kategóriách: “najeurópskejší ženský podnik” a “najvhodnejší model zamestnávania” s podkategóriou “samozamestnávanie”.
 
Vďaka dlhoročnej spolupráci Združenia podnikateliek Srbska a Akadémie podnikania žien otvorená je príležitosť zapojiť do tejto súťaže aj podnikateľky z Obce Báčsky Petrovec a tým im umožniť, aby sa zaradili do kruhu úspešných žien v Srbsku. Návrhy na naj podnikateľky z obce Báčsky Petrovec je možné posielať do 30.07.2013. na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. , alebo na Akadémia podnikania žien, M. Tita 20, 21470 Báčsky Petrovec.
 
S pozdravom,
 
Jana Radakovičová
Akadémia podnikania žien

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

urad

Letmo

Víťazoslav Hronec

BÁSNIK

Sedí za stolom,
   na konci sveta:
vábi ho belosť
   papiera;
dohára sviečka,
   plameň sa zmieta,
ako keď človek
   zomiera.

Vonku na daždi,
   modlia sa všetci
pred tvárou boha
   -vinníka:
zovšadiaľ striehne
   mlčanie vecí
a zmyslu slov sa
   vymyká.

 

Posledné komentáre

Posledné články