Potykať si s pivom

Dni otvoreného pivovaru. Zdarma hedonistický výlet s priateľmi s degustáciou piva a bezplatná autobusová preprava. Riešiť dilemu, prečo sa nám zdá byť určitý druh piva lepším od iného. To ponúka Spoločnosť Carlsberg, ktorá sa rozhodla otvoriť brány pre milovníkov ich piva. Úplne zdarma, každý jeden z nás môže vraj nazrieť do tajomstiev pivovarského remesla. Organizované návštevy pivovaru sa začali v marci a potrvajú 7 mesiacov, do septembra. Programom návštev je zahrnutá obchôdzka pivovaru „Carslberg Srbija" v Čeláreve, jedinečného múzea piva ako aj kaštieľa Dunđerských v Čeláreve. Ak máte záujem vydať sa na takéto dobrodružstvo, bližšie informácie nájdete na www.pivskatura.rs.

 

 

Marcová návšteva z Báčskej Palanky (Foto Galeria www.pivskatura.rs)


Marcová návšteva z Báčskej Palanky (Foto Galeria www.pivskatura.rs)

 

Projekt „Dni otvoreného pivovaru" predstavuje jedinečnú príležitosť pre všetkých obyvateľov Vojvodiny navštíviť jednu z najznámejších tovární piva v Srbsku, oboznámiť sa s výrobnou technológiou rôznych druhov piva a zažiť nezabudnuteľnú skúsenosť obchôdzkou tejto továrne a kaštieľu rodiny Dunđerskej, ktorá v roku 1892 založila čelárevský pivovar.

 

LAV DUNĐERSKI - pivo sa prezimenom!

 

LAV DUNĐERSKI - pivo sa prezimenom!

 

LAV brand v ústrety sviatkom predstavil nové pivo inšpirované originálnou receptúrou zakladateľa Pivovaru Čelárevo Lazara Dunđerského, otca majiteľa kulpínskeho kaštieľa Đoku Dunđerského.

 

Katarína Pucovská

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

Letmo

Ján Myjavec (1909 – 1985)

Pôjdeme

Nad riekou širokou
brezy sa klonia
v hladinu neskalenú.
A ktosi v diaľke
piesňou divokou
objíma žírne polia.
...
Vzduchom už vibrujú
záchvevy leta,
v rozpuku krás
ktosi nás volá.
Pôjdeme, priateľu,
veď je už čas.

 

Posledné komentáre

Posledné články