Prezentácia stredných škôl zo Slovenska

Prezentácia štúdijného programu Strednej odbornej školy technickej Tlmače (okres Levice, Nitriansky kraj) a Súkromnej pedagogickej a sociálnej akadémie z Brezna (Banskobystrický kraj), sa uskutoční 28. a 29. januára v základných školách v Báčskom Petrovci, Hložanoch, Kulpíne a Kovačici

 

Prezentácia stredných škôl zo Slovenska

 

Cyklus prezentácií sa uskutoční takýmto poradím:
1.streda, 28.01.2015 o 9.20h v ZŠ Janka Čajaka v Báčskom Petrovci,
2.streda, 28.01. 2015 o 12.00h v ZŠ J. M. Dragutina v Hložanoch
3.štvrtok, 29.01.2015, o 8.15h v ZŠ J. A. Komenského v Kulpíne
4.štvrtok, 29.01. 2015, o 12.00h v ZŠ Mladých pokolení v Kovačici

Prítomným sa prihovorí riaditeľka Strednej odbornej školy tehnickej v Tlmačoch, Ing. Jana Mrázová a Bc. Ján Salaj, majster odbornej výchovy a vedúci zváračskej školy. Súkromnú pedagogickú a sociálnu akadémiu z Brezna predstaví zástupca zriaďovateľa školy Ing. Marek Nikel a zástupkyňa riaditeľky školy, PhDr. Blažena Sanitrová. O skúsenostiach so štúdijnym programom a praxou na obidvoch školách porozprávajú aj študenti a študentky uvedených škôl.

Kontakt: riaditeľka Akadémie ženského podnikania Báčsky Petrovec Jana Zabunov Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Stredná odborná škola tehnická sa zaoberá výchovou kvalifikovaných odborníkov v oblasti strojárstva, elektrotechniky a ekonomiky. Škola ponúka rôzne odbory, akými sú mechanik strojov a zariadení, programátor obrábacích a zváracích strojov a zariadení, mechanik elektrotechnik, pracovník marketingu, strojný mechanik, obrábač kovov ako i nadstavbové štúdium a to výroba v strojárstve, montáž, opravy prístrojov, strojov a zariadení.

Súkromná pedagogická a sociálna akadémia ponúka štvorročné štúdium, ktoré je orientované na sociálnu činnost a opatrovateľstvo, taktiež poskytuje poznatky z oblasti zdravovedy, psychológie a pedagogiky. Odbor je obsahovo orientovaný na požiadavky nemecky hovoriacich krajín a žiaci s dobrými jazykovými schopnosťami , ktorí budú mať záujem, môžu po ročnej praxi v odbore požiadať o uznanie vzdelania v Nemecku. Študijné odbory v rámci školy sú učiteľstvo pre materské školy a vychovávateľstvo, vychovávateľsko opatrovateľská činnosť a sociálno výchovný pracovník.

Komentárov  

0 #4 RE: Prezentácia stredných škôl zo SlovenskaAnja 2015-01-29 08:41
Mene zanima kakve veze ima sa prezentacijama škola Zabunov Radakovič Jana?
Citovať | Nahlásiť administrátorovi
+4 #3 bahatost petrovskaPazovcan 2015-01-25 14:47
To je maslo Makanovej a Melegovej oni ignoruju Pazovu. Ako vravi Andrija Beredi z Erdeviku bahatost Petrovanov znici Slovakov. Len petrovec a matica a nigdo druhi.
Citovať | Nahlásiť administrátorovi
+6 #2 RE: Prezentácia stredných škôl zo SlovenskaBoris 2015-01-25 11:36
Nikto nigda nevolel Pazovu! Mozno preto lebo sme najmudrejsi! A prvy slovensky kostol na dolnej zemi je Pazovsky..
Citovať | Nahlásiť administrátorovi
+5 #1 sriemJaroslav 2015-01-25 00:27
A čo Pazova? Tu azda nieto žiaci, slovenska škola. Nie je to prvy krat že sa obchadza Pazova. Pekne , pekne, dakujeme že myslite aj na osadu v ktorej do počtu jesto najviacej Slovakov.
Citovať | Nahlásiť administrátorovi

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

urad

Letmo

Víťazoslav Hronec

BÁSNIK

Sedí za stolom,
   na konci sveta:
vábi ho belosť
   papiera;
dohára sviečka,
   plameň sa zmieta,
ako keď človek
   zomiera.

Vonku na daždi,
   modlia sa všetci
pred tvárou boha
   -vinníka:
zovšadiaľ striehne
   mlčanie vecí
a zmyslu slov sa
   vymyká.

 

Posledné komentáre

Posledné články