Metropolita Stratimirović

Dary spoločnosti Marbo Product

Spoločnosť Marbo Product ako súčasť multinacionálnej spoločnosti PapsiCo podniká už 13 rokov na trhu západného Balkánu a v obci Báčsky Petrovec, totiž v Maglići a v rámci svojho spoločensky zodpovedného prínosu lokálnemu spoločenstvu dotovala počítačové a iné technické vybavenie a zariadenia verejným ustanovizniam obce Báčsky Petrovec. Dotáciu dostali Dom zdravia Báčsky Petrovec, Predškolská ustanovizeň Včielka, Gymnázium Jána Kollára, Základná škola Jána Čajaka, Základná škola Jána Amosa Komenského v Kulpíne, Základná škola Jozefa Marčoka Dragutina v Hložanoch a Základná škola Žarka Zrenjanina v Maglići. Ide o vybavenia, ako sú notebooky, tlačiarne, monitory, desktopové počítače a tablety, ktoré v spolupráci s Obcou Báčsky Petrovec boli darované týmto ustanovizniam, ktoré pôsobia pod jej príslušnosťou.

 

Dary spoločnosti Marbo Product

 

Dary spoločnosti Marbo Product

 

A práve dnes pri tejto príležitosti bola zo strany predsedníčky obce Jasny Šprochovej a riaditeľa továrne PepsiCo v Maglići Roberta Baka slávnostne odovzdaná dotácia Zdravotníckej ustanovizni Dom zdravia „Báčsky Petrovec" a Základnej škole Jána Čajaka v Báčskom Petrovci.

Za darované technické vybavenie predsedníčka obce sa poďakovala zdôrazňujúc, že je ono nanajvýš dôležité, pretože značne zlepší materiálne postavenie ustanovizní, a tým zvýši aj samu produktivitu práce.

 

Zdroj: http://www.backipetrovac.rs/sk/

 

Komentárov  

-2 #1 RE: Dary spoločnosti Marbo ProductPanonski mornar 2021-02-27 20:00
Je to PepsiCo ;-)
Citovať | Nahlásiť administrátorovi

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

urad

Letmo

Daniel Pixiades (1931)

Pre budúce dni

A vody tečú, tečú, tečú
do rodiska, v krajinu ďalekú...

V krajinu najdlhších snov.

Z krajiny do krajiny
a nikde nemať krov.

Zvädnuté ruže v cudzej záhrade.
Zvädnuté oči na ceste.
Zvädnuté ruky na poduške!

 

Posledné komentáre

Posledné články