Svadba u Kulpinu

Významné ocenenia dvom našim inštitúciám

Za prítomnosti podnikateľského sveta a zástupcov rezortných ministerstiev 8. júna v Belehrade udelili tradičné ocenenia „Etnobrend godine" za rok 2020. V oblasti korporatívny brand, v skupine umenia a kultúry druhýkrát za sebou toto prestížne ocenenie získala Galéria insitného umenia z Kovačice. A dnes v Novom Sade Múzeum vojvodinských Slovákov z Báčskeho Petrovca dostalo ocenenie Hospodárskej komory Vojvodiny "Kapija uspeha" za rok 2020 pre Komplex tradičnej kultúry. Blahoželáme!

 

Významné ocenenia dvom našim inštitúciám

 

Významné ocenenia dvom našim inštitúciám

 

Významné ocenenia dvom našim inštitúciám

 

Udelením uznania za kvalitu služieb Hospodárska komora Vojvodiny podporuje rozvoj turizmu vo Vojvodine už 29 rokov. Aj tentoraz udelili ocenenia a plakety "Kapija uspeha" tým, ktorí sa v predchádzajúcom roku najviac zaslúžili o rozvoj cestovného ruchu v pokrajine. Hospodárska komora ocenila tých, ktorí sa napriek pandémii rozvíjali a ktorí sú zárukou rýchleho zotavenia domáceho cestovného ruchu „Turistický patriotizmus je úlohou nás všetkých, aby sme spoločne podporili rozvoj malých podnikateľov a miestnych spoločenstiev. Intenzívna propagácia Vojvodiny je úlohou nás všetkých," povedal Boško Vučurević, predseda Hospodárskej komory Vojvodiny.

 

 

Ocenenie „Etnobrand roka" organizuje ekonomický portál Privredni.rs a Družstevný zväz Srbska a za podpory Ministerstvo poľnohospodárstva, lesného a vodného hospodárstva. Celkovo bolo v tomto roku v niekoľkých produktových kategóriách ocenených 28 spoločností, poľnohospodárskych družstiev, inštitúcií a jednotlivcov. Viac TU:

 

 

Obe uvedené ocenenia prevzali riaditeľky: Anna Žolnajová Barcová z Kovačice a Anna Séčová Pintírová z Báčskeho Petrovca.

 

Katarína Pucovská

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

urad

Letmo

MIROSLAV DEMÁK

SEPTEMBER
(Romeo a Júlia)

Už je po všetkom
Koľko je ešte pred nami

Po prvom milovaní odpočívajú
na mojej dlani Romeo a Júlia
Krajina im tíško na viečka sadá
Zo všetkých strán septembrové ráno
padá na zrelé hrozná
Ráno ktoré sa začalo tak dávno
a pritom sa nekončí skôr než zajtra
Pred nami sa vnára do fontán
Navždy a znova odchádza kráľovná Mab
Vtedy sa nikomu nechce dnu
a nikomu von Bývame zúfalo sami
Asi mám preto Merkucia
zo všetkých najväčšmi rád

Už je po všetkom A toľko
toľko je stále pred nami

Posledné komentáre

Posledné články