Spolok žien

Prvoligový zápas V.K. Kulpína

Volejbalisti V.K. Kulpína hrali v sobotu 16. októbra 2021 prvý zápas v prvej lige. Už na rozcvičke bolo vidieť, že mnohí hráči sú nervózni a napätí, čo je normálne, pretože hrali prvýkrát v prvej zväzovej lige. Súperom im bol skúsený prvoligový celok. liga V.K Železničar, po Červenej hviezde a Partizanovi najsilnejší belehradský volejbalový klub. Kulpínčania viedli v každom sete až do záverečnej časti setu a potom pod vplyvom psychického napätia začali robiť drobné chyby, ktoré skúsený súper využil. Treba povedať, že rozhodcovia z Valjeva a Šabcu, od začiatku otvorene si zastali na stranu Belehradčanov. Je však dôležité, že Kulpínčania potvrdili pripravenosť poradiť si so všetkými tímami, ibaže im chýbalo trochu viac šťastia, aby sa výsledok obrátil. Obecenstvo to pochopilo a odmenilo ich hru silným potleskom.

Konečný výsledok V.K. Kulpín – V. K. Železničar (Belehrad) 0: 3 (23:25, 19: 25, 24: 26). Za Kulpína hrali: Boris Relota, Stanislav Zima, Daniel Peťkovský, Martin Lekár,Nemanja Petrović, Vuk Barišić, Darko Ćirić, Nikola Emer, Duško Babić, Aleksa Grubešić, Rade Petrović, Žarko Babić, Aleksej Bojkov i Danijel Hungar.

V nasledujúci víkend V.K. Kulpín hosťuje v Novom Sade, kde na SPENS-e zohrá zápas s V.K. Vojvodina.