Aktívne prázdniny – spokojné deti

V rámci projektu Aktivan raspust – zadovoljna deca, ktorý prebiehal pod patronátom Sekretariátu pre šport a mládež a v organizácii ZŠ Jána Kollára a Mládežníckej asociácie PLAY, v Selenči bol organizovaný turnaj v malom futbale pre pionierov v dvoch vekových kategóriách: pre deti vo veku 8 až 11 rokov a pre deti vo veku 12 až 15 rokov. V prvej kategórii súťažili 4 futbalové skupiny a v staršej vekovej kategórii 6 celkov. Boli to deti zo škôl z Deronja, Vajsky, Plavnej, Báča a Selenče.

foto

Viac než 90 detí na tomto turnaji malo zabezpečenú šťavu a občerstvenie a každé družstvo malo aj kreatívne dielne o fair play-i a tímovej práci. Každá škola, ktorá sa na turnaji zúčastnila dostala jednu futbalovú loptu.