Študentská zábava!

Študentská zábava!
 
MOMS Báčska Palanka a Osvetová komisia Matice slovenskej v Srbsku pozýva všetkých slovenských študentov ako aj budúcich študentov, aby sa zúčastnili na Stretnutí slovenskej študujúcej mládeže v Báčskej Palanke. Stretnutie sa uskutoční v rámci Slovenských národných slávností vo štvrtok 1. augusta 2013 o 20. hodine v Slovenskom dome v Báčskej Palanke. Po programe, ako je to už zvyk, sleduje dobrá zábava. Účasť treba ohlásiť a to najneskoršie do utorka 23. júla 2013.
 
foto
 
Pred začiatkom zábavy býva kratší program s príhovormi a udeľovaním odmien
 
Študenti sa majú prihlásiť do Matice slovenskej v Srbsku na e-mailovú adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na telefonické číslo 021/780-248. V maile záväzne napísať meno, priezvisko, fakultu ktorú študujete (alebo na ktorú nastupujete), aj dedinu/mesto z ktorého prichádzate.
 
foto
 
Študenti s ukončeným štúdiom v školskom roku 2012/13 majú zaslať na uvedenú e-mailovú adresu meno, priezvisko, získaný titul (záväzne napíšte aj ostatne odmeny ak ste ich získali – npr. Červený Diplom), osobnú fotku a krátku prezentáciu diplomovej práce v PowerPointe.
 
Jeden z organizátorov Martin Kováč vyzýva zúčastniť sa na zábave a sľubuje dobrú zábavu.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

Letmo

Ján Myjavec (1909 – 1985)

Pôjdeme

Nad riekou širokou
brezy sa klonia
v hladinu neskalenú.
A ktosi v diaľke
piesňou divokou
objíma žírne polia.
...
Vzduchom už vibrujú
záchvevy leta,
v rozpuku krás
ktosi nás volá.
Pôjdeme, priateľu,
veď je už čas.

 

Posledné komentáre

Posledné články