Bohatý víkend pred nami

Stretnutie pod lipami, vernisáž olejomalieb Martina Papa, výstava Maľované háčkované Spolku kysáčskych žien a 21. ročník Detského folklórneho festivalu Zlatá brána – všetko to v Kysáči, Jarné nôty a divadielko Gašparkov drak Vetroplach v Petrovci, 5. Samostatná výstava Juraja Ľavroša a Guča v Kovačici, Hermon v Padine, Dni Michala Benku Úču v Laliti, divadelná premiéra v Stare Pazove...


21. ročník Detského folklórneho festivalu Zlatá brána bude v dňoch 20. - 22. júna 2014 v Kysáči


21. ročník Detského folklórneho festivalu Zlatá brána bude v dňoch 20. - 22. júna 2014 v Kysáči


V poradí 43. literárno-výtvarné podujatie mladých autorov pod názvom Stretnutie pod lipami usporiada sa 20. júna 2014 v Kysáči. Program bude zložený z prednesu mladej poézie a výstavy výtvarných prác autorov, ktorí zverejňujú v časopise Vzlet. Organizátormi podujatia sú NVU Hlas ľudu a redakcia mládežníckeho časopisu Vzlet.


Bohatý víkend pred nami


V rámci Festivalu Zlatá brána, v piatok o 19,00 v miestnostiach Slovenského národného domu usporiadajú vernisáž olejomalieb padinského insitného maliara Martina Papa.


Bohatý víkend pred nami


Bohatý víkend pred nami


Divadielko Galéria Nové Mesto nad Váhom (Slovensko), ktoré sa pravidelne zúčastňuje na Zlatej bráne v Kysáči, kde vystúpi v piatok o 21,00 h, v sobotu 21. júna 2014 o 17,00 h sa predstaví aj v SVD v Báčskom Petrovci. Pre tento rok pripravilo rozprávku Gašparkov drak Vetroplach v réžii Ivana Radošinského. Rozprávka je o neposednom a nezbednom Gašparkovi, ktorý sa pomocou svojho „draka" Vetroplacha dostane do neba a neskôr do pekla, odkiaľ pomôže svojou prefíkanosťou hrobárovi Matejovi.


Bohatý víkend pred nami


XVIII. ročník Festivalu vážnej hudby Jarné nôty bude prebiehať v slávnostnej sieni Gymnázia Jána Kollára v Báčskom Petrovci so začiatkom o 19,00.


Bohatý víkend pred nami


XII. Dni Michala Benku Úču sa budú konať v priebehu dvoch víkendov od 20. do 29. júna 2014 v Laliti.


Padina, Športové ihrisko Dolina Padina, sobota o 20,00 vystúpia kresťanská skupina Hermon / AC Padina hosť: Boris Štrbac, vstup voľný.


Bohatý víkend pred nami

 

 

Vernisáž výstavy olejomalieb Juraja Ľavroša, maliara insitného umenia sa bude konať 21. júna 2014 o 20.00 hodine v Galérii insitného umenia v Kovačici.


Bohatý víkend pred nami

 

Guča v Kovačici , semifinálová súťaž trubačov Vojvodiny na postup do finále 54. Stretnutia trubačov v Guči sa usporiada v sobotu 21. júna o 18,00 h na plató Miestneho spoločenstva v Kovačici.


Bohatý víkend pred nami


Premiéra predstavenia Živý bič, nedeľa 22.06.2014 o 20,00 Divadená sieň, Stará Pazova, vstupné: 150 dinárov.


Bohatý víkend pred nami

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

urad

Letmo

Čo všetko sa ešte treba dozvedieť o prírode
Čo všetko treba poobjavovať v zozname
jej zázrakov
Nech ťa ochraňuje táto dobrá zem
I rastlinky nech ti pomôžu
Tí matrikári časov
Si v polohe vtáka Vo všetkých bodoch
jeho príčinlivého letu odrazu

Nízko a celkom blízko
Akoby v sebe Prúdi vzduch v človeku
V zastavenom víchre celkového diania
V ohlášaní sa snehu
v snehu

Posledné komentáre

Posledné články