Domovská

Nové úspechy klubu Fire kick

Daniel Medovarský a Nikola Drača najlepší pionieri a Ivana Podkonjaková najlepšia kadetka vo Vojvodine v kick boxe. Ivana sa pred mesiacom vo Valjeve stala tiež aj štátnou majsterkou v boxe. Daniel a Nikola si včera vybojovali zlaté medaily na pokrajinskej súťaži a debutant Daniel Maglovský získal striebro. Uvádza tréner klubu bojových zručností Fire kick z Kulpína Nikola Vlaov, ktorý s hrdosťou konštatuje, že je to veľmi veľký úspech za tak malý klub, ktorý vlani mal piatich najlepších hráčov vo Vojvodine v rozličných vekových a hmotnostných kategóriách.

 

Foto Fire kick

 

Foto Fire kick

 

Foto Fire kick

 

Ivana Podkonjaková začala súťažiť pred dvomi rokmi a vlani už bola v dorasteneckej kategórii najlepšia vo Vojvodine a dvakrát získala zlato aj na štátnych majstrovstvách. V trénovaní boxu Ivane pomáha Nenad Zamfirović. Daniel Medovarský súťaží v pionierskej konkurencii a vlani na dvadsiatich zápasoch neutrpel žiadnu porážku. Bol najlepší na súťažiach vo Vojvodine ale aj v Srbsku. Nikola Drača vlani tiež získal zlatú medailu na Majstrovstvách Vojvodiny v Temeríne.

Treba spomenúť, že klub má aj štátneho majstra v seniorskej kategórii. Marek Medovarský, ktorý v septembri zapísal Fakultu telesnej výchovy a športu v Bratislave, vlani bol nositeľom striebornej a zlatej medaily a štátnym reprezentantom. V kategórii juniorov na Majstrovstvách Balkánu si Marek bol vybojoval striebro.

 

Nenad Zamfirović, Ivana Podkonjaková a Nikola Vlaov (Foto Fire kick)

 

Nenad Zamfirović, Ivana Podkonjaková a Nikola Vlaov (Foto Fire kick)

 

Nikola Vlaov je operatívny tréner kickboxingu, ktorý niekoľko rokov v Kulpíne vedie klub Fire kick- Vatreni udarac, v ktorom sa trénuje low kickboxing a tajlandský boxing, ako aj aeróbny kickboxing, ktorý odborne vedie jeho sestra Teodora Petej, ktorá v Kulpíne vedie aj rekreačné tréningy pre ženy a deti.

 

Nové úspechy klubu Fire kick

 

Pri intenzívnom cvičení chytáme sa do kola s ľuďmi podobne zmýšľajúcimi, neoblomnými, vytrvalými... ktorí si vážia seba a život a tak mocne spätí spoločnou silou, razia vpred. V kole, a držiac sa za ruky, vzniká silná reťaz, ktorú ťažko možno pretrhnúť. To platí nielen v športe, ale aj všeobecne v živote. Tak sa vytvára silný, zdravý duch. V zdravom tele...

 

Katarína Pucovská

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

Náhodný obrázok

Letmo

Tomáš Čelovský (1958)

Objavy

Bola to zaujímavá hra
Nakúkať zvedavo
životu do karát
sám
Priúčať sa pravidlám hry
s pocitom dieťaťa
čo prvýkrát vyšlo na povalu
A nakoniec zistiť
že môžeš získať hociktorú kartu
Iba jednu nie

Tým posledným tromfom
čo si ho skrýva v rukáve
so sebavedomým úsmevom
tým ťa nakoniec dorazí

No predsa hráš
Inak nemožno
Hráš
teda si

 

Posledné komentáre

Posledné články

fotogaleria

cirkevna matrika

kalendar menin

mena

okienko

velka noc

pamatnicek

kucharka

kovacica

gjk

pocasie

autobus