Domovská

Úspešný štart kulpínskych volejbalistov

V sobotu 13. októbra 2018 v Kulpíne zohrali prvý majstrovský zápas v novej sezóne VK Kulpín a VK Mladosť (Turia). Kulpínčania, po veľkom úspechu v pohárovej súťaži a dvoch úspešných tréningových zápasoch s VK Vojvodina, do tohto zápasu vošli akosi „vyprázdnení" a bez štyroch veľmi dôležitých hráčov: Stanislava Zimu, Branislava Benku, Dragana Jeftića a Vladislava Jašku, ktorí pre zranenia a iné dôvody včera nehrali. Prvý set Kulpínčania zohrali „anemicky", takže prehrali 15:25. To však zobudilo kulpínskych volejbalistov. Zvážneli, sústredili sa a nasledujúce tri sety presvedčivo zvíťazili na potešenie početného publika. Jednoducho, VK Kulpín je jeden kvalitný celok s dobrým fondom hráčov a keď hrajú dobre, málokto ich porazí.

 

Archívny záber (foto Martin Pucovský)

 

Archívny záber (foto Martin Pucovský)

 

VK Kulpín – VK Mladosť 3:1 (5:25, 25:17, 25:20, 25:18). Pre Kulpín hrali Boris Relota, Martin Lekár, Nemanja Petrović, Darko Ćirić, Duško Babić Aleksa Grubešić, Vuk Barišić, Nemanja Gajičić, Rade Petrović, Dušan Prodanović a Stefan Kisić, pokým zranený, ale veľmi dôležitý a skúsený Stanislav Zima na lavičke fandil a radil. Nasledujúci víkend Kulpínčania hosťujú v Ravnom Topolovci, kde zohrajú zápas s VK Hercegovina.

Kulpínski volejbalisti dnes hrali v Báčskom Petrovci na Memoriály Ondreja Guču. Organizátorom podujatia bol jubilujúci 90-ročný Volejbalový klub Mladosť z Báčskeho Petrovca.

 

Todor Radanov

 

O VK Kulpín viac TU:
http://www.kulpin.net/pamaetnicek/22-aktuality/aktuality/10167-volejbalisti-vk-kulpin-boj-o-postup-do-prvej-ligy

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

Náhodný obrázok

Letmo

Ján Myjavec (1909 – 1985)

Pôjdeme

Nad riekou širokou
brezy sa klonia
v hladinu neskalenú.
A ktosi v diaľke
piesňou divokou
objíma žírne polia.
...
Vzduchom už vibrujú
záchvevy leta,
v rozpuku krás
ktosi nás volá.
Pôjdeme, priateľu,
veď je už čas.

 

Posledné komentáre

Posledné články

pdvk

sns

fotogaleria

cirkevna matrika

kalendar menin

mena

okienko

velka noc

pamatnicek

kucharka

kovacica

gjk

pocasie

autobus