Domovská

VK Kulpín bez prehry

VK Kulpín sa od včera nachádza na prvom mieste v Druhej zväzovej lige skupiny Sever. V športovej hale v Kulpíne v nedeľu večer sa hralo derby stretnutie v rámci Druhej zväzovej volejbalovej ligy. Kulpínčania sa stretli s celkom Dunav volej, ktorý podobne ako aj domáci tím, nemá v tejto časti majstrovstiev žiadnu prehru. Zápas sledovalo zo 200 divákov, ktorí sa iste potešili kvalitnej hre. Konečný výsledok Kulpín – Dunav volej 3:1.

 

Archívny záber

 

Archívny záber

 

Podľa slov predsedu klubu Todora Radanova, na tomto majstrovskom zápase bolo očividné, že sú Kulpínčania silnejší a lepší hráči. Kulpín má tiež kvalitných hráčov v zálohe, takže mužstvo bolo ako málokedy doteraz kompletné.

Zápas sa začal presvedčivou hrou domácich, čo vplávalo aj na výsledok prvého setu. Do druhého však domáci celok vstúpil trochu ležérnejšie, čo súperi z Nového Sadu potrestali a ukončili set výhrou. V nadchádzajúcich dvoch setoch boj bol neistý, ale predsa si body pripísali Kulpínčania. Dokázali tak, že sú lepšie, zohranejšie a sústredenejšie mužstvo, ktoré sa právom od včera pýši prvým miestom v tabuľke Druhej zväzovej ligy skupina Sever.

Za Kulpín hrali: Relota, Zima, Lekár, Nemanja Petrović, Babić, Gajičić, Grubešić, Ćirić, Barišić, Rade Petrović, Kurjakov, Kisić, Ljubojević a Prodanović.

V tejto časti majstrovstiev Kulpínčania neutŕžili prehru a na svoje konto si pripísali 6 triumfov. Nasledujúci víkend hosťujú vo Vrbasi, kde sa stretnú s tamojším rovnomenným mužstvom.

 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť
SEM VNESTE TEXT Z OBRÁZKU (AK NEMÔŽETE PREČÍTAŤ TEXT STLAČTE OBNOVIŤ)

Náhodný obrázok

Letmo

Víťazoslav Hronec (1944)

BÁSNIK

Sedí za stolom,
   na konci sveta:
vábi ho belosť
   papiera;
dohára sviečka,
   plameň sa zmieta,
ako keď človek
   zomiera.

Vonku na daždi,
   modlia sa všetci
pred tvárou boha
   -vinníka:
zovšadiaľ striehne
   mlčanie vecí
a zmyslu slov sa
   vymyká.

Posledné komentáre

Posledné články

fotogaleria

cirkevna matrika

kalendar menin

mena

okienko

velka noc

pamatnicek

kucharka

kovacica

gjk

pocasie

autobus